RUS EST
58224263 (24H)
TEENUSED

Santehnilised tööd kodus ja kontoris

Santehniliste remonditööde ettevõte osutab santehnilised teenused era- ja juriidilistele isikutele. Meie eksperdid kvalitatiivselt ja viivitamatult lahendavad mis tahes probleemid, seotud torustiku rikke, paigaldamise ja ühendamise vajadusega või lahtivõtmise ja asendamisega. Usaldades meile santehnilised tööd oma kodus või kontoris, võite olla kindel tehtud töös ja ülesannete lahendamises. Pakume teile individuaalset lähenemisviisi ning kvaliteetset tööd professionaalsel tasemel.

Santehnika, ning selle paigaldus ja hooldus on vajalikud mitte ainult kodus, vaid ka kontorites ja erinevates tööstustes. Samuti santehnika on üks olulisemaid punkti ehituses. Korrektselt ja kvaliteetselt paigaldatud vee- ja kanalisatsioonitorustikuga tagate santehnika ja kommunikatsioonide pikaajalise toimimise. Tähtis on santehnika õigeaegne hooldus ja väljavahetamine. Regulaarsus on edu ja garantii võti.

Tänapäeval on poed täis mitmesuguseid santehnikat, mille hind on väga erinev. Kuid tasub meeles pidada kvaliteeti. Saab osta ja paigaldada kõige odavama santehnika madalaimast klassifikatsioonist, kuid see võib põhjustada ootamatu rikke. Selline kahetsusväärne üllatus viib teie aja ja raha kaotuseni. Valides kvaliteetse santehnika, vähendate sagedaste ja ootamatute rikete, lekete tõenäosust jne.

Majapidamisteenuste turg tänapäeval liigub kvalitatiivselt uuele teenindustasemele, ja santehnilised teenused pole erand. Aja jooksul välja kujunenud stereotüüp, ebakompetentsest meistrist teenindusorganisatsioonist, on saamas minevikku, tema asemele tuleb kvalifitseeritud spetsialist, oma ala professionaal.

Tellides teenuse meie ettevõttest, võite olla rahulik, kõik tööd teostatakse kvaliteetselt, õigeaegselt ja loomulikult kokkulepitud summa piires.

Peate vaid helistada telefoni teel ja jätta sooviavalduse dispetšerile, ning meie spetsialist — lukksepp-santehnik, võtab koheselt teiega ühendust. Temaga saate läbi arutada kõik teid huvitavad santehnika hoolduse või remondi üksikasjad, samuti leppida kokku teile mugav santehniliste tööde teostamise aeg. Erakorralise töö vajaduse korral teie juurde viivitamatult saadetakse valves olev meister- santehnik. Lukksepp-santehniku väljakutsumine meie teenindusest koju või kontorisse aitab lahendada levinud torustikuga seotud probleeme, kvalitatiivselt ja kiirelt paigaldada vann, WC-pott, köögivalamu, dušikabiin, segisti, vannitoa kraanikauss, vahetada välja vananenud või rikkis santehnika, kõrvaldada muud rikked. Kõikidele santehnilistele teenustele ja teostatud santehnilistele töödele antakse garantii.

Oma vajadustest ja soovidest saate jätta teate meie dispetšeri telefonile. Meie lukksepp-santehnikud võtavad Teiega koheselt ühendust, et arutada Teie probleeme, mis puudutab, ka kvaliteetset ja operaatiivset vanni, wc poti, valamu, dušikabiini, segisti jne. paigaldust. Samas vahetame rikutud või vananenud santehnika jne. Kõikidele töödele anname garantii.

   Santehnilised tööd kodus ja kontoris