RUS EST
58224263 (24H)
TEENUSED

Välistrasside ehitus

Torustiku välisvõrkude ehitus (kanalisatsioon, heitveed, drenaaž): Torustiku välisvõrkude ehitus (kanalisatsioon, heitveed, drenaaž).

Iga elamu-, äri- või tööstushoone projekteerimisel pööratakse eritähelepanu veetorustiku järjekorda. Eks see on üks neist insenervõrkudest, ilma milleta ei saa ükski ruum täielikult toimida, sest inimesed veedavad seal palju aega.

Kogu süsteemi projekteerimine, paigaldamine ja kasutuselevõtt võib usaldada ainult spetsialistidele, kuna pärast hoone kasutuselevõttu on puuduste kõrvaldamine alati palju pikem ja kulukam kui selle ehitamise ajal.

Milliselt Tallinna ettevõttelt saab tellida veevärgi ja kanalisatsiooni ehitust?

Mis tahes tehnoloogia rikkumised, mida kvalifitseerimata töötajad drenaažisüsteemide projekteerimisel ja ehitamisel võivad teha, võivad kaasa tuua kahetsusväärsed tagajärjed, näiteks seisakud, veereostus kanalisatsiooni ummistumise korral, üleujutused, mööbli ja seadmete kahjustamine. Selliste olukordade vältimiseks pakub meie ettevõte omapoolset lahendust - võtmed kätte välistorustike ehitust.

Meie kõrgelt kvalifitseeritud insenerid valmistavad Teile projekti ja arvutavad välja Teile vajalike materjalide koguse ning kliendihaldur annab nõu, kust neid taskukohaste ja mõistliku hinnaga soetada. Võite olla kindel, et veevärgi ja drenaažisüsteemi ehitamisel järgime rangelt kõiki standardeid ja sanitaarnorme ning kasutame ka ainult kaasaegseid seadmeid ja tehnoloogiat. Kanalisatsioonitoru paigaldamisel pöörame tähelepanu ummistumist vältivatele kohtadele, õigele kaldele, pöördekohtade sujuvusele jne.

Mis on veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemi ehitamise hind?

Ettevõte Toru SOS OÜ on Tallinna turul tegutsenud juba üle 25 aasta. Edukas ja korraldatud koostöö seadmete ja kulumaterjalide tarnijatega ning kvalifitseeritud alaline meeskond võimaldab meil töö eest mitte üle maksta ning pakkuda oma teenuseid klientidele taskukohaste ja soodsamate hindadega.

Väärtustame oma mainet, seetõttu garanteerime teile, et kõik tööd tehakse professionaalsel tasemel. Kõikidele töödele eranditult kehtib meie garantii, mis on ette nähtud kliendiga sõlmitud lepingu tingimustega. Lepingus märgitud tööde hinda ei saa teie tellimuse täitmise käigus ühepoolselt muuta. Kanalisatsiooni või veevärgi ehituse maksumuse arvutamiseks palun võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel.

Meie kontaktid:

Tel. +372 58224263

Palun saatke kirja e-posti teel infotorusos@gmail.com või täitke tellimuse vormi lehe allpool!