RUS EST
58224263 (24H)
TEENUSED

Ummistuste likvideerimine

Kanalisatsioonisüsteemi õige ja katkematu töö on tingitud kanalisatsioonitorude õigeaegsest puhastamisest. Ettevõtte Toru SOS OÜ põhitegevus on kvaliteetsete sanitaartehniliste tööde pakkumine taskukohaste hindadega ilma vahendusliku enammakseta.

Vajaduse korral meie spetsialistid viivad läbi ummistuse professionaalse kõrvaldamise Tallinnas. Tänu kogemusele, olemasolevatele kaasaegsetele seadmetele, spetsialiseeritud seadmetele ja tööriistadele saame hakkama korteri, eramaja igat tüüpi kanalisatsioonitorude ummistumisega. Meiega ühendust võttes saate kokku hoida isiklikku aega, raha ja suure efektiivsusega kanalisatsiooni puhastamist. Pärast tellimuse vastuvõtmist jõuavad meie spetsialistid viivitamatult nimetatud aadressile. Diagnostika näitab süsteemi praegust olekut. Pärast seda valitakse optimaalne variant ummistuste tõhusaks kõrvaldamiseks. Pärast töö lõpetamist anname mitmeid kasulikke soovitusi, mis aitavad tulevikus kanalisatsiooniavarii tõenäosust minimeerida.

Kiire ja kvaliteetne ummistuste likvideerimine Tallinnas

Igale kliendile, kes meie poole pöördub, garanteerime seatud ülesannete kompleksse lahenduse. Meie meeskond läheneb igale tellimusele individuaalselt, eesmärgiga:

✔ ummistuste tõhus kõrvaldamine;

✔ keskkonnaohutuse säilitamine;

✔ kanalisatsioonisüsteemi funktsioonide katkematu täitmine.

Kui dušši, tualettpoti vee väljavool on äärmiselt aeglane, tunnete ebameeldivat lõhna, mis ei kao pikka aega, tuleb võimalikult kiiresti ühendust võtta oma ala spetsialistidega. Nagu näitab praktika, ei anna rahvaretseptide kasutamine ummistuste kõrvaldamiseks märgatavaid tulemusi. Erinevate keemiliste ainete kasutamine, mis ei ole ette nähtud torude puhastamiseks, võib vastupidi seda olukorda veelgi raskendada. Ettevõte Toru SOS OÜ peab oma väljakujunenud reputatsiooni kalliks ning töötab vastutustundlikult ja professionaalselt. Teostame Tallinnas erinevat tüüpi kanalisatsioonisüsteemide hooldust. Pakume oma klientidele kompleksset lähenemist, asjatundlikku nõustamist ja taskukohast hinnakujundust ilma põhjendamatute enammakseteta. Sisemiste / väliste insenerivõrkude kvaliteetseks puhastamiseks kasutame spetsiaalseid seadmeid, mis aitavad kiiresti toime tulla mis tahes keerukusega torude ummistusega.

Kanalisatsiooni ummistuste peamistest põhjustest väärib märkimist:

✔ reoveereostuse suurenenud tase;

✔ intensiivne veetarbimine;

✔ süsteemi hooldamise reeglite eiramine (orgaanilisi jäätmeid, toidujääke, lahustumatuid materjale / aineid ei tohi kraanikaussi / tualetti visata).

Iga korteri- või majaomanik on torude ummistusega kokku puutunud. Antud olukorras ei tohi paanikasse sattuda ega iseseisvalt samme ette võtta. Meie ettevõtte torumeestel on selja taga laialdane praktiline kogemus ning vastavad load, standardsed sertifikaadid.

Soovitatavad ennetusmeetmed ummistuste kiireks kõrvaldamiseks:

1. Ärge laske toidujääkidel, valmistoitudel kanalisatsiooni sattuda.

2. Spetsiaalsete filtrivõrede kasutamine, mida on paigaldatud kodumasinate äravooluavadele.

3. Torustikusüsteemi õige paigaldamine, äravoolukanali / väliste torude soojustamine.

Tallinnas saab igal sobival ajal tellida sanitaartehnilisi töid, kasutades selleks antud kontaktandmeid. Kvalifitseeritud meister saabub kokkulepitud ajaks ja võtab vajalikud meetmed ummistuste kiireks ja tõhusaks kõrvaldamiseks.

Ettevõtte Toru SOS OÜ koostöö peamised eelised:

✔ tasuta nõustamine;

✔ suure praktilise kogemusega spetsialistid;

✔ professionaalne, spetsialiseeritud varustus;

✔ õiglane hinnakujundus ilma enammakseteta;

✔ me ei paku mittevajalikke lisateenuseid;

✔ vastutustundlik töö tulemuse nimel;

✔ garantiikohustused osutatud sanitaartehnilistele töödele;

✔ Paindlik allahindluste süsteem.

Lisaks pakutud valdkonnale on meie ettevõte spetsialiseerunud paljude teenuste pakkumisele: kanalisatsiooni-, küttesüsteemide, veetorustike, veepuhastusfiltrite paigaldamine / remont. Kui kasutate tagasisidevormi, helistab meie spetsialist teile järgmise töötunni jooksul, et selgitada välja kõik saadud tellimuse üksikasjad. Tasu osutatud teenuste eest tehakse töö lõpus sularahas või sularahata viisil. Ettevõte Toru SOS OÜ on garanteeritud kvaliteet, professionaalsus ja usaldusväärsus! Korterisiseste ummistuste likvideerimine, rasvapüüdurite puhastus, kanalisatsiooni sisetorude läbipesu Kärchneriga, kraanikausiummistuse likvideerimine koos haisuluku avamisega, vanniummistuste likvideerimine haisuluku lahtivõtmisega, drappide puhastus.

Majasiseste ummistuste likvideerimine, püstikute lahtivõtmine,puhastamine vaateluukide avade kaudu,puhastamine keldriluukide kaudu, majasisendi puhastus kinnistukaevu kaudu.
Kanalisatsiooni survepesu: Välisummistuste likvikdeerimine- kinnistukaevu survepesu ja fekaali väkljavedu koos sisendustoru puhastamise ja pesuga.

Kanalisatsiooni ummistus likvideerimine Kanalisatsiooni ummistus likvideerimine Kanalisatsiooni ummistus likvideerimine Kanalisatsiooni ummistus likvideerimine