RUS EST
58224263 (24H)
TEENUSED

Ummistuste likvideerimine

Kanalisatsioonisüsteemi õige ja katkematu töö on tingitud kanalisatsioonitorude õigeaegsest puhastamisest. Ettevõtte Toru SOS OÜ põhitegevus on kvaliteetsete sanitaartehniliste tööde pakkumine taskukohaste hindadega ilma vahendusliku enammakseta.

Vajaduse korral meie spetsialistid viivad läbi ummistuse professionaalse kõrvaldamise Tallinnas. Tänu kogemusele, olemasolevatele kaasaegsetele seadmetele, spetsialiseeritud seadmetele ja tööriistadele saame hakkama korteri, eramaja igat tüüpi kanalisatsioonitorude ummistumisega. Meiega ühendust võttes saate kokku hoida isiklikku aega, raha ja suure efektiivsusega kanalisatsiooni puhastamist. Pärast tellimuse vastuvõtmist jõuavad meie spetsialistid viivitamatult nimetatud aadressile. Diagnostika näitab süsteemi praegust olekut. Pärast seda valitakse optimaalne variant ummistuste tõhusaks kõrvaldamiseks. Pärast töö lõpetamist anname mitmeid kasulikke soovitusi, mis aitavad tulevikus kanalisatsiooniavarii tõenäosust minimeerida.

Kiire ja kvaliteetne ummistuste likvideerimine Tallinnas

Igale kliendile, kes meie poole pöördub, garanteerime seatud ülesannete kompleksse lahenduse. Meie meeskond läheneb igale tellimusele individuaalselt, eesmärgiga:

✔ ummistuste tõhus kõrvaldamine;

✔ keskkonnaohutuse säilitamine;

✔ kanalisatsioonisüsteemi funktsioonide katkematu täitmine.

Kui dušši, tualettpoti vee väljavool on äärmiselt aeglane, tunnete ebameeldivat lõhna, mis ei kao pikka aega, tuleb võimalikult kiiresti ühendust võtta oma ala spetsialistidega. Nagu näitab praktika, ei anna rahvaretseptide kasutamine ummistuste kõrvaldamiseks märgatavaid tulemusi. Erinevate keemiliste ainete kasutamine, mis ei ole ette nähtud torude puhastamiseks, võib vastupidi seda olukorda veelgi raskendada. Ettevõte Toru SOS OÜ peab oma väljakujunenud reputatsiooni kalliks ning töötab vastutustundlikult ja professionaalselt. Teostame Tallinnas erinevat tüüpi kanalisatsioonisüsteemide hooldust. Pakume oma klientidele kompleksset lähenemist, asjatundlikku nõustamist ja taskukohast hinnakujundust ilma põhjendamatute enammakseteta. Sisemiste / väliste insenerivõrkude kvaliteetseks puhastamiseks kasutame spetsiaalseid seadmeid, mis aitavad kiiresti toime tulla mis tahes keerukusega torude ummistusega.

Kanalisatsiooni ummistuste peamistest põhjustest väärib märkimist:

✔ reoveereostuse suurenenud tase;

✔ intensiivne veetarbimine;

✔ süsteemi hooldamise reeglite eiramine (orgaanilisi jäätmeid, toidujääke, lahustumatuid materjale / aineid ei tohi kraanikaussi / tualetti visata).

Iga korteri- või majaomanik on torude ummistusega kokku puutunud. Antud olukorras ei tohi paanikasse sattuda ega iseseisvalt samme ette võtta. Meie ettevõtte torumeestel on selja taga laialdane praktiline kogemus ning vastavad load, standardsed sertifikaadid.

Soovitatavad ennetusmeetmed ummistuste kiireks kõrvaldamiseks:

1. Ärge laske toidujääkidel, valmistoitudel kanalisatsiooni sattuda.

2. Spetsiaalsete filtrivõrede kasutamine, mida on paigaldatud kodumasinate äravooluavadele.

3. Torustikusüsteemi õige paigaldamine, äravoolukanali / väliste torude soojustamine.

Tallinnas saab igal sobival ajal tellida sanitaartehnilisi töid, kasutades selleks antud kontaktandmeid. Kvalifitseeritud meister saabub kokkulepitud ajaks ja võtab vajalikud meetmed ummistuste kiireks ja tõhusaks kõrvaldamiseks.

Ettevõtte Toru SOS OÜ koostöö peamised eelised:

✔ tasuta nõustamine;

✔ suure praktilise kogemusega spetsialistid;

✔ professionaalne, spetsialiseeritud varustus;

✔ õiglane hinnakujundus ilma enammakseteta;

✔ me ei paku mittevajalikke lisateenuseid;

✔ vastutustundlik töö tulemuse nimel;

✔ garantiikohustused osutatud sanitaartehnilistele töödele;

✔ Paindlik allahindluste süsteem.

Lisaks pakutud valdkonnale on meie ettevõte spetsialiseerunud paljude teenuste pakkumisele: kanalisatsiooni-, küttesüsteemide, veetorustike, veepuhastusfiltrite paigaldamine / remont. Kui kasutate tagasisidevormi, helistab meie spetsialist teile järgmise töötunni jooksul, et selgitada välja kõik saadud tellimuse üksikasjad. Tasu osutatud teenuste eest tehakse töö lõpus sularahas või sularahata viisil. Ettevõte Toru SOS OÜ on garanteeritud kvaliteet, professionaalsus ja usaldusväärsus! Korterisiseste ummistuste likvideerimine, rasvapüüdurite puhastus, kanalisatsiooni sisetorude läbipesu Kärchneriga, kraanikausiummistuse likvideerimine koos haisuluku avamisega, vanniummistuste likvideerimine haisuluku lahtivõtmisega, drappide puhastus.

Majasiseste ummistuste likvideerimine, püstikute lahtivõtmine,puhastamine vaateluukide avade kaudu,puhastamine keldriluukide kaudu, majasisendi puhastus kinnistukaevu kaudu.
Kanalisatsiooni survepesu: Välisummistuste likvikdeerimine- kinnistukaevu survepesu ja fekaali väkljavedu koos sisendustoru puhastamise ja pesuga.

Kanalisatsiooni ummistus likvideerimine Kanalisatsiooni ummistus likvideerimine Kanalisatsiooni ummistus likvideerimine Kanalisatsiooni ummistus likvideerimine

Kasulik TEAVE!

Ära aja umbe!

WC-potti võib visata ainult tualettpaberit. Muude jäätmete potti viskamine võib põhjustada ummistumise või isegi looduse säästmise. Sellepärast harime elanikkonda tualett-kultuuri vallas.

MÜÜDID!

1 - Kanalisatsioonitorud ei ole omavahel ühendatud!

Siiski ei mõtle inimesed eriti selle peale, et kogu kanalisatsioonisüsteem on omavahel seotud. Ummistus võib olla ohtlik mitte ainult selle põhjustajale, vaid kogu kortermajale või isegi isegi mitmele majale.

2 - Olen oma tualeti omanik!

Kuigi korteri tualeti eest vastutab selle omanik isikuliselt, siis kanalisatsioonitorud on korterelamutes ühised ning nende eest vastutavad kõik korteriomanikud ühiselt. Kuigi tualeti eest vastutab iga korteri omanik isiklikult, on kanalisatsioonitorud kortermajades omavahel seotud ja kõik korteriomanikud kannavad nende eest vastutust solidaarselt.

3 - Võib kõrvaldada mis tahes ummistust!

Ummistustega tegelevad tõelised inimesed, kes teevad meie kanalisatsiooni puhastamiseks kõvasti tööd. Ummistuste leidmine ja kõrvaldamine nõuab sageli palju aega ja raha, spetsiaalseid tööriistu, aga kui teaksime, kuidas torusid mitte saastada, saaks seda vältida. Muidugi, pole kõiki ummistusi võimalik ära hoida, eks kanalisatsioon on meie ühine süsteem. Oluline on vältida ummistust, tegutseda teadlikult, kui ummistust pole veel tekkinud. Torusid ei tohi saastada isegi kõige väiksemate ebasobivate esemetega, kuna väikesed esemed võivad aja jooksul põhjustada suure tropi, ummistades kanalisatsiooni.

4 - Kõike võib visata WC-potti!

Olgu tegemist hügieenitarvete või riknenud toiduga – kõik tohib muretult tualetti alla lasta. Ei tohi! Tegelikult peab sellised asjad sorteerima ja kohe prügikasti visata.

Millist prügi ei tohi WC-potti visata?

- Vatipulgad. Vatipulgad ei lahustu vees, vaid lagunevad puuvillakiududeks ja plastpulkadeks. Need omakorda moodustavad suuri ummistusi rasvaga kanalisatsiooni.

- Hügieenisidemeid. Hügieenisidemed on mõeldud vedeliku sees hoidmiseks ja on vees lahustumatud. Hügieenisidemed paisuvad ja põhjustavad torude ummistust.

- Vatipadjaid meigi eemaldamiseks. Vatipadjad meigieemalduseks on valmistatud puuvillakiust. Vees padjad imbuvad ning tekkivad kiud lagunevad ja kogunevad suurte tükkidena.

- Mähkmeid. Mähkmed on mõeldud vedeliku sisse kogumiseks. Need sisaldavad polüetüleeni, ei lahustu vees, paisuvad ja põhjustavad kanalisatsioonitorus palju probleeme.

- Tampoone. Tampoonid ei suuda lahustada vees, vaid paisuvad. Nimelt tampoonid on üks levinumaid ummistuse põhjuseid.

- Kilekotte. Kilekotid on ohtlikud, kuna on väga vastupidavad ega lagune veekeskkonnas.

Kommipaberid. Terveid losse ja linnu saab ehitada märja kommipaberit rullides. Kanalisatsioonisüsteemis ühinevad need rasvaga ja loovad ohutuid ummistusi.

- Pakendeid. Ainult väike kogus pakendeid lahustuvad vees.

- Plastikust esemeid. Plastik “elab” veekeskkonnas kaua! Halvimal juhul võib ummistuse saada ka väike plastdetail.

- Karvu. Üksiku karva potti viskamine ei tundu olevat kuigi suur asi, kuid suurtes kogustes muutub karv kohutavalt ohtlikuks prahiks, mis ummistab torusid.

- Kondoome. Ummistunud torudes loovad nad palju probleeme. Visake kasutatud kondoom ära.

- Ravimeid. Kuigi ravimid on enamasti vees lahustuvad, põhjustavad need siiski kontrollimatut mõju, sest pole teada, milliste ainetega nad reovees interakteeruvad.

- Luid. Luud lagunevad torudes väga aeglaselt ja võivad kergesti seal kinni jääda.

- Muid toidujäätmed. Toidurasv raskendab vee voolamist läbi torude.

- Närimiskummi. Närimiskumm on aga kautšuk ega lahustu vees. Närimiskumm sobib kokku rasva, juuste ja muu vees leiduva prahiga ning võib selle ummistada.

- Vanu keemiaaineid. Võivad mõjuda halvasti torudele ja kinnitada toruseinte külge.

- Kohvipaksu. Sisaldab oma koosseisus rasva ja kleepub toruseinte külge.

Meie kontaktid:

Tel. +372 58224263

Palun saatke kirja e-posti teel infotorusos@gmail.com või täitke tellimuse vormi lehe allpool!