RUS EST
58224263 (24H)
TEENUSED

Torutööd

Ettevõtte «Toru SOS» kogenud spetsialistid parandavad ja asendavad torusid igasuguse keerukusega. Pakume oma teenuseid kõigile Tallinna elanikele. Lahendame kõik sooja ja külma veevarustuse probleemid, teostame kanalisatsiooni remondi.

Millal peab kutsuda torumehe?

Veetorusid peab regulaarselt hooldada ja remontida veevarustuse katkematuks kasutamiseks ja naabrite üleujutusriski välistamiseks. Antud protseduuri peaks usaldada kogenud spetsialistidele.

Meie ettevõtte töötajad tuvastavad torustiku või kanalisatsiooni võimalikud probleemsed piirkonnad, vahetavad välja kulunud komponendid.

Torude vahetamine majas (vannis, köögis või tualetis) on nõutav järgmistel juhtudel:

• Vana torustik ei tule oma ülesannetega toime. Ladestuste tõttu torude valendik vähenenud.

• Veetarbijate arv korteris on suurenenud (pesu- ja nõudepesumasinad, kraanikausid jne).

• Käitatavas torustikus esines leke, tiheduse rikkumine (rõhu langus) või muud talitlushäiriot.

Pange tähele: Peale remonditööde teostame ka torustike ja kanalisatsiooni paigaldust. Oleme valmis torujuhtme projekti iseseisvaks teostamiseks, materjale ostmiseks ja teie objektile süsteemi paigaldamiseks.

Kuidas teostavad veetorustike vahetust ettevõtte «Toru SOS» spetsialistid?

Sanitaartehnilised tööd on keeruline protsess, iga viga tööde teostamisel on täis suuri negatiivseid tagajärgi. Sellise riski vältimiseks võtke ühendust meie ettevõttega. Vahetame torusid järgmises järjestuses:

1. Probleemi tuvastamine. Lahendusviisi valimine. Hinnangu arvutamine ja lepingu sõlmimine kliendiga.

2. Materjali valimine. Veevarustussüsteemi torude, ventiilide ja muude paigaldamist vajavate elementide ostmine.

3. Komponentide monteerimine. Torustiku kulunud elementide vahetus või uue süsteemi monteerimine.

4. Tiheduse kontrollimine. Süsteemi survetesti läbiviimine peale töö lõpetamist.

Garantii dokumentatsiooni esitamine.

Pange tähele: Peale töid veevarustussüsteemiga, teostame ka kanalisatsioonitorude remonti. Aitame teie insenerisüsteemidel usaldusväärselt täita oma ülesandeid.

Eelised teenuste tellimisel meie ettevõttes:

Veevarustussüsteemi remont ja vahetus on keeruline ja vastutustundlik protsess. Tehtud töö kvaliteet otseselt sõltub spetsialisti kvalifikatsioonist. Kõik meie ettevõtte töötajad omavad vajalikke teadmisi ja kogemusi. Abi saamiseks meie poole pöördumisel on mitmeid eeliseid:

• Professionaalne lähenemisviis tööle. Meie kvalifitseeritud spetsialistid tunnevad kõigi sanitaartehniliste süsteemide remondil ja paigaldamisel kasutatavate materjalide nüansse. Kasutame oma töös ainult Euroopa kvaliteedi standarditele vastavaid torusid, ventiilid, siibrid ja muid torustike elemente.

• Suur töötehnikapark. Oleme valmis väljasõiduks igasse Tallinna linnaossa. Oleme valmis pakkuda nii palju remondiseadmeid, kui avariiolukord või plaanitud töö torustiku moderniseerimiseks nõuab. Pöördumine meie poole abi saamiseks välistab ajakaotuse, mis on oluline avariiolukordades.

• Igasuguse keerukusega tööde teostamine. Ettevõtte «Toru SOS» töötajad on valmis likvideerima avariid või teostama plaanilisi torustike remonditöid. Meie ettevõtte personali kvalifikatsioon võimaldab taastada või monteerida igasuguse keerukusega kanalisatsiooni-, vee- ja soojusvarustussüsteeme.

• Soodsad hinnad. Teeme Teile hinnapakkumise enne töö alustamist, mis loetleb kõik tööd ja nende maksumused. Kasutame läbipaistvat hinnakujundust. Klient võib igal ajal küsida kalkulatsiooni ja saada selle tutvumiseks.

Pange tähele: Ostame materjale veevärgi remondiks või moderniseerimiseks oma partneritelt. Sellel on positiivne mõju torude, ventiilide ja muude sanitaartehniliste seadmete maksumusele

Kuidas tellida torude vahetust ja remonti meie ettevõttes?

Pöördumine meie ettevõttele on kvaliteetse remondi garantii minimaalsete kuludega.

Tegeleme juba mitu aastat Tallinna veevarustuse ja kanalisatsiooniga.

Meil on olemas kõik load, mis võimaldavad teostada korterelamute püstikute vahetustöid.

Operatiivselt reageerime taotlustele ja esitame garantiid teostatud töödele.

Remondi, torude vahetuse, süsteemi surve all loputamise, arvestite kontrolli ja plommimise tellimiseks tuleb helistada telefonil 58224263. Oleme ühenduses 24 tundi ööpäevas.

Veetorustike paigaldus, kinnitus, vahetus,ventiilide, tagasilöögiklappide paigaldus, vahetus, remont, torustiku survestamine, veemõõtjate vahetus, remont, taatlemine, plommimine.

Kanalisatsioonitorustike paigaldus, vahetus, santehniliste seadmete kanalisatsiooniühenduste ehitamine.


Torutööd Tallinnas ja Harjumaa

torutööd torutööd