RUS EST
58224263 (24H)
TEENUSED

SURVEPESU

Kanalisatsioonitrasside läbipesu

Torudes saasteainetest vabanemiseks, nagu liiv, muda, juured, rasv ja muu praht, mis põhjustavad ummistusi ja purunemisi, kasutatakse hüdrodünaamilist puhastusmasinat. Seadme tööpõhimõte on lihtne: torudel olevad ladestused hävitatakse kõrgsurvepumbaga vabastatava võimsa veejoaga. Vesi liigub mahutist erilise konstruktsiooniga otsiku kaudu, tänu millele veejuga on võimeline eemaldama oma teel oleva prahi ja saaste. Torude ummistustel pole šanssi!

Millistel juhtudel on soovitatav kasutada erivarustust: hoonesiseste torustike ennetava või erakorralise läbipesu ajal;

kanalisatsioonisüsteemi puhastamiseks eramajades; ummistuste kõrvaldamiseks linnakorterites; ummistuste kõrvaldamiseks tööstuslikes kanalisatsioonisüsteemides; ummistuste kõrvaldamiseks torujuhtme mis tahes lõikudes eri objektidel; ennetava või erakorralise puhastamise ajal, torudesse kogunenud rasvast; kaevude ennetavaks või erakorraliseks puhastamiseks ja krundide kaevust hooneni; sademekanalisatsiooni ennetava või erakorralise puhastamise ajal; septiku, rasvapüüduri, kuivkäimla jms ennetavaks või erakorraliseks puhastamiseks; autopesujaamade hooldamisel; kanalisatsioonikaevude puhastamiseks; kanalisatsioonimahutite sisu väljaveol; veeavarii korral, üleujutuse puhul või tsentraalse kanalisatsiooni-/veetrassi kahjustusel.

Kanalisatsioonitorustiku läbipesuteenus on asjakohane eramutele ja suvilatele, linnakorteritele, restoranidele ja kohvikutele, tööstusettevõtetele ja ladudele, sotsiaalettevõtetele, haridus- ja meditsiiniasutustele, büroohoonetele, hotellidele ja külalistemajadele, kaubanduskeskustele, seltsingutele ja haldusfirmadele. Töötame füüsiliste ja juriidiliste isikutega, samuti üksikettevõtjate ja valitsusasutustega. Salvestage meie telefoninumber, ta võib olla kasuks ettenägematute asjaolude korral!

Survepesu ja fekaalivedu

Hüdrodünaamilise torupuhastuse eelised

Efektiivsus. Tänu joa kõrgele rõhule ja otsiku erilise konstruktsioonile torujuhtme sisepinnalt pestakse maha absoluutselt igasugune saaste, olenemata olemusest. Süsteem on lihtne, kuid äärmiselt efektiivne. Katlakivi, rasvaladestused ja korrosioon ei talu veesurvet.

Keskkonnasõbralikkus. Puhastamise käigus kasutatakse ainult vett. Ükski kemikaal ei saasta keskkonda.

Operatiivsus. Keskmiselt, väikese süsteemi või ala läbipesu, võtab 1 tund aega. Aeg sõltub torujuhtme lõigu keerukusest ja ummistuse astmest.

Ohutu teie torudele. Hüdrodünaamiline puhastus on kõige õrnem viis. Olenevalt ummistuse ulatusest ja toru läbimõõdust, saab valida optimaalse režiimimi, reguleerides rõhku sel viisil, et mõju oleks minimaalne, kuid efektiivne.

Sobib kasutamiseks keerulistes tingimustes ja raskesti ligipääsetavates kohtades.

Survepesu ja fekaalivedu

Mida me pakume?

Tehtud tööde kõrge kvaliteedi. Teenust osutavad üle 5-aastase kogemusega ja eriharidusega torulukksepad. Kõik meie töötajad armastavad oma tööd ja vastutavad iga tellimuse eest, olenemata mastaabist ja keerukusest. Kasutatakse ainult professionaalseid seadmeid ülemaailmsetelt tootjatelt, kaasaegseid töömeetodeid vastavalt ohutusnõuetele. Iga äriprotsess on läbi töötatud, kõik on selgelt planeeritud, sealhulgas uuenduste kasutamine ja töö klientidega.

Rikke või ummistuse põhjuse väljaselgitamine. Nende hulka võivad kuuluda väärkasutamine, ennetamise eiramine, regulaarne rasva, liiva, prahi, karvade ja juuste sattumine süsteemi, suur pöörete arv, teravate või kandiliste torunurkade olemasolu, halb ühendus ja torude sisepinna halb kvaliteet.

Operatiivsus ja selgelt määratletud tähtajad tööde teostamiseks. Peale analüüsi saame öelda, kui kaua kulub probleemi lahendamiseks. Igal juhul torude läbipesu võtab keskmiselt 1 tund. Püüame teha oma tööd kiiresti, kuid ohverdamata selle kvaliteeti ja ohutust.

Aus maksumus. Hind määratakse mitmete tegurite alusel: torujuhtme pikkus, torude läbimõõt, luugi, revisjonide ja kaevu olemasolu, vabast juurdepääsust objektile, vee väljapumpamise vajadusest, ummistuse tihedusest, tööks vajalikest seadmetest.

Garantii meie poolt tehtud töödele. Vastutame pakutavate teenuste kvaliteedi eest mitte sõnades, vaid paberil. Garantii fikseeritakse teeninduslepingus, mille allkirjastame enne koostöö alustamis.

Kasutatav varustus

Meie arsenalis on kaasaegne varustus kanalisatsiooni torustike puhastamiseks, mis võimaldab hakkama saada mis tahes ummistuse ja ülesandega.

Buss. Kasutatakse töötamiseks raskesti ligipääsetavates kohtades, äravoolu või kaevu, kütte- ja veevarustustorude puhastamiseks ning tööstuslike kanalisatsioonisüsteemide ummistuste kõrvaldamiseks. Väljasõidame kohale operatiivselt.

Auto vaakumpumbaga. Kasutatakse torusüsteemide, kaevude ning põldude äravoolude puhastamiseks, ja ka olme ummistuste ning ummituste likvideerimiseks väikestel äri- ja majandusobjektidel.

Survepesu. Kasutatakse katuse ja fassaadi pesemiseks, piirdeaia ja aia puhastamiseks, teede ja avalike ruumide pesemiseks, olmejäätmete äraveoks, tööstusrajatiste puhastamiseks vabrikutel ja tehastel.

Meie kolm prioriteeti on kvaliteet, kõrge teenindustase ja adekvaatne hind. Tööde esialgse maksumuse väljaselgitamiseks oma juhtumi puhul, võtke meiega ühendust teile sobival viisil. Seejärel eksperdid saavad teostada kuluarvestusi. Vajadusel sõidame välja teie objektile konsultatsiooniks.

Survepesu ja fekaalivedu